• Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • Biuro Filii
  • Dział Obsługi Posprzedażowej
  • Dział Wykończeń Mieszkań
  • Inżynierowie
  • Adres

Biuro sprzedaży mieszkań

Klaudia Wasilewska photoEmployee
Klaudia Wasilewska Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań tel. kom. (+48) 609 510 887
tel.: (+48) 663 572 715
email: klaudia.wasilewska@atal.pl
Katarzyna Świętek photoEmployee
Katarzyna Świętek Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań tel. kom. (+48) 603 260 143
tel.: (+48) 663 572 715
email: katarzyna.swietek@atal.pl
Agnieszka Majkusiak photoEmployee
Agnieszka Majkusiak Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań
p.o. Kierownika ds. Sprzedaży Mieszkań
email: agnieszka.majkusiak@atal.pl
  • Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • Biuro Filii
  • Dział Obsługi Posprzedażowej
  • Dział Wykończeń Mieszkań
  • Inżynierowie
  • Adres

Biuro filii

Edyta Mazur photoEmployee
Edyta Mazur Kierownik Filii Kraków email: edyta.mazur@atal.pl
Laurencjusz Krzystolik photoEmployee
Laurencjusz Krzystolik Dyrektor ds. Techniczno-Administracyjnych tel.: (+48) 12 661 50 82 w. 206
email: laurencjusz.krzystolik@atal.pl
Ryszard Palka photoEmployee
Ryszard Palka Specjalista ds. Inwestycji i Gruntów tel. kom. (+48) 505 912 691
tel.: (+48) 12 661 50 82 w. 206
email: ryszard.palka@atal.pl
Alicja Wach photoEmployee
Alicja Wach Kierownik Działu Marketingu tel. kom. (+48) 663 218 881
tel.: (+48) 12 661 50 82 w. 211
email: alicja.wach@atal.pl
Elżbieta Rękosiewicz photoEmployee
Elżbieta Rękosiewicz Specjalista ds. Marketingu tel. kom. (+48) 783 442 220
tel.: (+48) 12 661 50 82 w. 211
email: elzbieta.rekosiewicz@atal.pl
Agnieszka Podsiadło photoEmployee
Agnieszka Podsiadło Grafik Komputerowy tel. kom. (+48) 607 550 735
email: agnieszka.podsiadlo@atal.pl
Małgorzata Stanek photoEmployee
Małgorzata Stanek Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji tel. kom. (+48) 603 442 227
tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 206
email: malgorzata.stanek@atal.pl
Iwona Michno-Faron photoEmployee
Iwona Michno-Faron Specjalista ds. Projektowania i Przygotowania Inwestycji tel. kom. (+48) 609 520 788
tel.: (+48) 12 661 50 82 w. 206
email: iwona.faron@atal.pl
Magdalena Bugajska photoEmployee
Magdalena Bugajska Specjalista ds. Projektów i Przygotowania Inwestycji tel. kom. (+48) 691 440 679
email: magdalena.bugajska@atal.pl
Wojciech Habel photoEmployee
Wojciech Habel Specjalista ds. Obsługi Gwarancyjnej tel. kom. (+48) 603 882 163
tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 215
email: wojciech.habel@atal.pl
Jacek Stryszowski photoEmployee
Jacek Stryszowski Specjalista ds. Obsługi Gwarancyjnej tel. kom. (+48) 609 150 297
email: jacek.stryszowski@atal.pl
  • Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • Biuro Filii
  • Dział Obsługi Posprzedażowej
  • Dział Wykończeń Mieszkań
  • Inżynierowie
  • Adres

Dział obsługi posprzedażowej

Agnieszka Gryczkowska photoEmployee
Agnieszka Gryczkowska Starszy Specjalista ds. Umów z Klientami tel. kom. (+48) 607 550 391
tel.: (+48) 12 661 50 82 w. 207
email: agnieszka.gryczkowska@atal.pl
Małgorzata Rządca photoEmployee
Małgorzata Rządca Specjalista ds. Umów z Klientami tel. kom. (+48) 601 948 485
tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 205
email: malgorzata.rzadca@atal.pl
Lucyna Sułkowska photoEmployee
Lucyna Sułkowska Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 213
email: lucyna.sulkowska@atal.pl
Agnieszka Krzystanek photoEmployee
Agnieszka Krzystanek Specjalista ds. Administracji i Obsługi Posprzedażowej tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 215
email: agnieszka.krzystanek@atal.pl
Wioleta Laska photoEmployee
Wioleta Laska Asystentka ds. Obsługi Posprzedażowej tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 215
email: wioleta.laska@atal.pl
Angelika Czubat photoEmployee
Angelika Czubat Asystentka ds. Obsługi Posprzedażowej tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 213
email: angelika.czubat@atal.pl
Martyna Węgrzyn photoEmployee
Martyna Węgrzyn Asystentka Biura tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 203
email: martyna.wegrzyn@atal.pl
  • Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • Biuro Filii
  • Dział Obsługi Posprzedażowej
  • Dział Wykończeń Mieszkań
  • Inżynierowie
  • Adres

Dział Wykończeń Mieszkań

Katarzyna Zięba-Zygmunt photoEmployee
Katarzyna Zięba-Zygmunt Starszy Specjalista ds. Wykończeń Mieszkań tel. kom. (+48) 609 099 680
email: katarzyna.zygmunt@atal.pl
Marcela Wiesnowska photoEmployee
Marcela Wiesnowska Zastępca Kierownika ds. Wykończeń Mieszkań tel. kom. (+48) 667 767 772
email: marcela.wiesnowska@atal.pl
Katarzyna Sabik photoEmployee
Katarzyna Sabik Kierownik Działu Wykończeń Mieszkań tel. kom. (+48) 691 122 203
email: katarzyna.sabik@atal.pl
  • Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • Biuro Filii
  • Dział Obsługi Posprzedażowej
  • Dział Wykończeń Mieszkań
  • Inżynierowie
  • Adres

Inżynierowie

Tomasz Zubek photoEmployee
Tomasz Zubek Kierownik Budowy tel. kom. (+48) 609 780 047
email: tomasz.zubek@atal.pl
Michał Pietras photoEmployee
Michał Pietras Inżynier Budowy tel. kom. (+48) 663 111 731
email: michal.pietras@atal.pl
Dorota Ciuraszkiewicz photoEmployee
Dorota Ciuraszkiewicz Inżynier Budowy tel. kom. (+48) 695 322 333
email: dorota.ciuraszkiewicz@atal.pl
Bartłomiej Włosiński photoEmployee
Bartłomiej Włosiński Inżynier Budowy tel. kom. (+48) 609 510 415
email: bartlomiej.wlosinski@atal.pl
Katarzyna Król photoEmployee
Katarzyna Król Inżynier Budowy tel. kom. (+48) 609 291 125
email: katarzyna.krol@atal.pl
Tobiasz Józefowski photoEmployee
Tobiasz Józefowski Koordynator Inwestycji - Kraków email: tobiasz.jozefowski@atal.pl
Anna Gałka  photoEmployee
Anna Gałka Koordynator ds. Wykończeń Mieszkań Kraków, Katowice, Trójmiasto email: anna.galka@atal.pl
  • Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • Biuro Filii
  • Dział Obsługi Posprzedażowej
  • Dział Wykończeń Mieszkań
  • Inżynierowie
  • Adres

Adres

ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań
ul. Nadwiślańska 11/331, 30-527 Kraków

poniedziałek : 10.00-18.00
wtorek-piątek : 8.00-16.00
tel.: (+48) 663 572 715
e-mail: bsmkrakow@atal.pl
ATAL S.A. Biuro Filii
ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków

poniedziałek-środa : 9.00-17.00
czwartek-piątek : 8.00-16.00
tel.: (+48) 12 661 50 82
fax: (+48) 12 626 08 90
e-mail: krakow@atal.pl


Szanowni Państwo, celem wcześniejszego umówienia spotkania z przedstawicielem Biura Sprzedaży Mieszkań zachęcamy do skorzystania z formularza lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:





Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
E-Mail
Telefon
 
zamknij